,

FOTO MIRKĻI: Trejdeviņus dejas rakstus izdejojuši 4000 Rīgas interešu izglītības tautas deju kolektīvu dejotāji

Trejdeviņas tautas nāca, Gaismas tilta priecāties!

Vēlamies teikt paldies visiem, visiem tiltu būvētājiem – 55 Rīgas izglītības iestādēm, to tautas deju kolektīviem, gandrīz 4000 dejotāju, kopumā 70 kolektīvu vadītājiem, vairāk nekā 250 pavadošajiem skolotājiem, kas rūpējās par bērniem aizskatuvē, deju virsvadītājiem: Indra Filipsone, Iveta Pētersone-Lazdāne, Jānis Precinieks, Rūta Lauce, Taiga Ludborža, Ineta Bērziņa un asistentēm Anita Pielēna-Pelēna un Evija Urbanoviča, kā arī laukuma asistentiem: Didzis Apsītis, Santa Gailīte, Dace Čible, Ilona Bogdanova.

Liels prieks par sadarbību ar režisori Inesi Mičuli, scenogrāfu Gintu Sippo, video mākslinieku Gati Priednieku-Melnaci, kā arī brīnišķīgajiem koncerta vadītājiem Zane Dombrovska un Goran Gora. Paldies visai brīvprātīgo brigādei Zane Goiževska vadībā.
Paldies svētku draugiem un atbalstītājiem par uzticību: Rīgas dome, Latvijas Televīzija, Zaķumuiža, Balta, Stage and deco, Aizkraukles saldumi, Fazer. Galvenajam informatīvajam atbalstītājam calis.lv un pārējiem informatīvajiem atbalstītājiem portālam inbox.lv un draugiem.lv, Latvijas Radio, žurnālam IR un JCDecaux.

Paldies Jānis Romanovskis (Gribuvasaru.lv) gan par brīnišķīgajām fotogrāfijām, gan sadarbību pirmssvētku video stāstu veidošanā. Paldies arī fotogrāfam Robertam Ķesterim par mirkļu iemūžināšanu!

Izmantojot fotogrāfijas, atsauce uz svētkiem un fotogrāfu obligāta.

Jāņa Romanovska fotogrāfijas pieejamas šeit:

Mēģinājumi: https://photos.google.com/share/AF1QipOTiyejC7J5Ybejs4Xmj3tAuWO2pRX4DZrnAAHY0ekyBvshR2o3bJy2_BbFxJXxYw?key=b1ctQzlWSDhKSVA1WGtZcW5feFZNVFloQzh3N3NB

Koncerts: https://photos.google.com/share/AF1QipPrLfLr0W1-hBldQfQ5HVPa66nAZN12nnEsYroAxj5z2lNxnx9k6sSyXdI7nxIh_w?key=WXZBREptSzhSa0hsa0otYXVpRmtncV9iZ24yOXFB

 

Roberta Ķestera fotogrāfijas pieejamas šeit:

Mēģinājumi: https://failiem.lv/u/5hg5w86k#/

Koncerts: https://failiem.lv/u/mzrz5xna?p=1#/

Diplomu pasniegšana: https://failiem.lv/u/x3j2wq9u#/