Vadītāja: Dace Druka

N. Draudziņas vidusskolas tautas deju kolektīvs  darbojas kopš 2012.gada septembra mēneša. Esam draudzīgi, esam draugos ar latviešu deju, esam N.Draudziņas vārdu nesoši – ,,DAUDARIŅI”!
Deju kolektīva  sastāvā dejo dažādu klašu grupas – 1., 1./2., 3., 5.klašu grupas, kā arī mūsu 4.A klases dejotāju grupa, kura bija to lepno un sajūsmināto  dejotāju pulkā, kuri Daugavas stadionā izdimdināja Lielkoncerta „Līdz Varavīksnei tikt” deju soļus un rakstus.
,,Deju kolektīva bērni ir draiskulīgi, dzīvespriecīgi, smaidīgi, reizēm trakulīgi, bet, ja atgadās kāds krenķīgs notikums, tad līdzjūtīgi un ļoti, ļoti mīļi. Viņiem patīk cīnīties ar grūtajiem deju soļiem. „Draudziņus” kopā ir savedusi deja, latviešu tautas mūzika un kopjot un iepazīstot šīs  latviskās  kultūras vērtības ar katru gadu bērni kļūst arvien saliedētāki. Lielie uzmundrina un palīdz mazākajiem, mazākie atbalsta lielākos un man ir milzīgs prieks uz to noraudzīties“, tā par savu kolektīvu  vadītāja Dace Druka.

Katru gadu deju kolektīvs kopā ar sporta deju izpildītājiem ,skolas koriem un ansambļiem piedalās skolas  Ziemassvētku koncertā un pavasarī Māmiņām un Vecmāmiņām veltītajā koncertā, kā arī citos pasākumos!
„Daudariņi” visiem novēl būt draudzīgiem un nēsāt azotē kādu ROZĀ SAPNI!